• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Досягнення за 2010-2011 навчальний рік

Діапазон участі наших дітей у олімпіадах і конкурсах доволі широкий, що свідчить про різнобічність їхніх захоплень, ерудованість, багатогранність інтересів, невгасиме бажання розкрити творчий потенціал. Так, учениця 9-Б класу, Пащенко Світлана посіла 3 місце в третьому етапі олімпіади з географії, Завалій Марина удостоєна була 3 місця у мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка. Учениця 9 класу Моторна Лариса посіла 3 місце у конференції Малої академії наук «Перший крок у науку» та 2 місце в ІХ Всеукраїнському конкурсі дослідницьких і творчих робіт на тему «Історія та уроки Голокосту» .
Учителі та учні долучилися до Всеукраїнського проекту «Енергозбереження у повсякденному житті», обласного проекту «Діти-дітям» під патронатом губернатора області. У школі створені і творчо впроваджуються учнівські проекти «Екологічний стан школи», «Планета мого класу», «З іменем Зої», «Випускники школи – наша гордість», «Затишні куточки рідного міста», «Зробимо шкільне подвір’я затишним».

У 2010-2011 навчальному році учні школи посіли призові
місця у міському етапі конкурсів:

• ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка
• ІІ місце у конкурсі дитячого малюнка «Безпека руху на переїздах»
• І місце у міському конкурсі-виставці «Замість ялинки - букет»
• І місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення»
• ІІІ місце у конкурсі «Розробка та впровадження системи раціонального використання енергоресурсів»
• ІІ місце в зональному конкурсі дитячого малюнку «Ми - зразкові пішоходи! А ви - зразкові водії?»
• ІІ місце у міському фестивалі-огляді шкільних колективів художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!», уномінації «Сольне виконання»

30 серпня 2010 року

Згідно з Розпорядженням міського голови від 18.08.2010 №213-р «Про проведення I (місцевого) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Моє рідне місто», 21 вересня 2010 року відбулося засідання журі I етапу даного конкурсу. До розгляду журі було подано 41 роботу учнів середнього шкільного віку. Керуючись критеріями оцінювання робіт, зазначеними в Положенні про конкурс, журі визначило таких преможців:

Пащенко Світлана, вихованка ЗОШ №11

Поволоцький Андрій, вихованець дитячої художньої школи;

Федченко Ганна, вихованка центру дитячо – юнацької творчості.

24 вересня 2010 року – на базі методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

«Безпека та мир в Україні». У конкурсі брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних закладів освіти. Переможці визначені за трьома віковими категоріями.

ІІ місце – Кириленко Олександр (ЗОШ №11);

ІІ місце – Завалій Марина (ЗОШ №11);

10 листопада 2010 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 відбувся обласний семінар учителів музичного мистецтва «Ділова взаємодія на уроках музичного мистецтва». Семінар відкрила методист Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сердюк Оксана Петрівна. Візитну картку ЗОШ №11 представили директор школи Кашуба Тетяна Іванівна та заступник директора з виховної роботи Солодовникова Олена Вікторівна.

На розгляд учасників семінару було винесено питання «Методичний супровід навчально-виховної діяльності учнів на уроках музичного мистецтва», з яким виступила методист методичного кабінету відділу освіти міської ради Горбань Оксана Віталіївна. Відкритий урок музичного мистецтва у 5 класі «Література в музиці. Байка» провела вчитель музичного мистецтва ЗОШ №11 Білоножко Марина Валеріївна.

Методист СОІППО Сердюк О.П. висвітлила питання «Фасилітована дискусія як одна з форм педагогічного спілкування» та підвела підсумки роботи обласного семінару.

З 13 по 17 грудня 2010 року у навчальних закладах міста оголошено конкурс на кращу ялинкову прикрасу. Заклади освіти відгукнулися на пропозицію міської ради та залізничників, реалізувавши цікаві та креативні ідеї прикрашання новорічної ялинки на Привокзальній площі. Компетентне журі кращими визнало ялинкові прикраси Конотопської ЗОШ № 11, НВК Казка, СШ № 2. Оригінальністю відзначилися роботи учнів ЗОШ № 5 та СШ № 9. Після підведення остаточних підсумків заклади-переможці отримають чудові новорічні призи. На виконання розпорядження міського голови та з метою популяризації звичаїв, обрядів, традицій українського народу щодо проведення новорічних свят, серед загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів оголошений конкурс на краще оформлення фасадів будівель навчальних закладів до новорічних свят. До 24 грудня відділом освіти будуть підведені підсумки конкурсу, визначені переможці.

10 грудня 2010 року в місті Суми пройшла обласна конференція « У світі краєзнавчих відкриттів». Лауреатами цієї конференції стали учні загальноосвітніх шкіл міста Конотоп: Пащенко Світлана, учениця ЗОШ№11 та Новікова Дарина, учениця ЗОШ№7. (Керівник групи учнів Покровенко Н.В.)

Кiлькiсть переглядiв: 503

Коментарi

  • OksanausacY

    2017-02-12 20:42:07

    co to jest dna? dna moczanowa objawy i przyczyny [url=http://seeknet.pl/]http://seeknet.pl/[/url] dna moczanowa u kobiet lek na podagre...